Дощоприймач чавунний каналізаційний .Навантаження 40т .
Високоміцний чавун , високоякісне механічне оброблення опорних поверхонь, флажкові замки
Модель для високих динамічних навантажень у класі Д400 .
Дощоприймачі надійні та міцні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дощоприймача | ДБ |
| Матеріал дощоприймача | Чавун |
| Габаритні розміри прямокутного дощоприймача | |
| Довжина | 1030 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина кришки | 800 мм |
| Ширина кришки | 400 мм |
| Висота кришки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 13 300 ₴
