Високоміцний чавун , високоякісне механічне оброблення опорних поверхонь, флажковий замок
Модель для навантажень до 25 тон у класі С250.
Від виробника .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | З |
| Матеріал люка | Чавун |
| Діаметр корпусу люка | 820 мм |
| Висота корпусу люка | 110 мм |
| Діаметр кришки люка | 620 мм |
| Товщина кришки люка | 35 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 710 ₴
