Продукція від заводу виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Чавун |
| Тип люка | Т |
| Максимальне навантаження | 25 т |
| Призначення люка | До |
| Конструкція люка | Контрольний |
| Діаметр корпусу люка | 820 мм |
| Висота корпусу люка | 180 мм |
| Діаметр кришки люка | 620 мм |
| Товщина кришки люка | 50 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Вага корпусу люка | 50 кг |
| Вага кришки люка | 50 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 4 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 280 ₴
